Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110628021246 DSC 0041

Podsumowanie działalnosci kulturalno oświatowej GOKu w roku 2010/2011

24 czerwca 2011r. o godzinie 16.30 w sali widowiskowej Gminnego Osrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie odbyło się podsumowanie działalnosci kulturalno-oswiatowej GOKu za rok 2010/2011. W trakcie trwania imprezy  był wyświetlony pokaz multimedialny  a po seansie rozstrzygnieto i nagrodzono laureatów konkursu fotograficznego „Cztery pory roku w obiektywie w Powiecie Siedleckim II” – konkursu pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Siedleckiego, Wójta Gminy Siedlce , oraz Patronatem Medialnym : Tygodnika Siedleckiego, Katolickiego Radia Podlasie, Regionalnego Portalu Informacyjnego Podlasie 24.pl.  Drugim punktem imprezy było zakończenie projektu „Gipsowe Inspiracje” – warsztaty rzeźbiarskie,  projektu finansowanego przez Unię Europejską ze środków EFS w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX. Rozwój Wykształcenia i Kompetencji w Regionach, Działanie 9.5. Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarch wiejskich. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał certyfikat ukończenia warsztatów rzeźbiarskich, i pamiątkowe gadżety. Był wyświetlony pokaz multimedialny ukazujący etapy pracy podczas warsztatów rzeźbiarskich a na sali widowiskowej były namacalne efekty tych warsztatów – rzeźby wykonane przez uczestników  warsztatów. Przed budynkiem GOKU stał dmuchany zamek- zjeźdzalnia dla dzieci. Podsumowując działalność GOKU w Chodowie w 2010/2011 można zaytować słowa Jurka Owsiaka – „Oj działo się działo.”

powrót do aktualności