20141205072256 Plebiscyt Top Regionu 2014

Festiwal w Opolu w finale Plebiscytu TOP REGIONU 2014 – głosuj i wygraj nagrody!

Głosujemy na stronie organizatora plebiscytu, portalu podlasie24, TUTAJ:

Organizowany przez nas
1 Festiwal Polskiej Piosenki w Starym Opolu
znalazł się dzięki Waszym głosom w finale plebiscytu na wydarzenie kulturalne TOP REGIONU 2014!

Serdecznie dziękujemy i prosimy o dalsze wsparcie i Państwa głosy w II turze.
Wasze uznanie będzie dla nas sygnałem aprobaty dla dalszej, cyklicznej kontynuacji i rozwijania festiwalu.

Ważne: wśród uczestników głosowania rozlosowane zostaną cenne nagrody rzeczowe.
Losowanie odbędzie się na antenie Katolickiego Radia Podlasie w dn. 22.XII.

UWAGA! Na urządzeniach mobilnych nie wyświetla się formularz do głosowania. Aby zagłosować należy skorzystać z komputera.

Jak zagłosować?
Jedna zarejestrowana osoba na jedną imprezę może zagłosować tylko jeden raz dziennie z jednego IP komputera do 22 grudnia (do g.12 w południe). Oczywiście można, a nawet trzeba głosować codziennie i nic nie stoi na przeszkodzie, aby z tego samego komputera zagłosowali inni członkowie rodziny.