Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130703120618 Pikink Bialki

PIKNIK SPORTOWO-REKREACYJNY W BIAŁKACH- RELACJA

Mimo niesprzyjającej pogody, frekwencja dopisała i zabawa była doskonała. Miejsce akcji zmieniało się dynamicznie. Był bieg uliczny, rozgrywki i konkursy sportowe na boisku, artystyczne występy i projekcja filmu w plenerze oraz degustacje i wystawa rękodzieła w świetlicy. Wystąpili m.in.: Grupa Śpiewacza Białki, Teatr Duet z Krakowa, gwiazda muzyki tanecznej Casandra oraz gość specjalny Ewa Kuklińska, znana aktorka, piosenkarka, tancerka i choreograf, mająca na swoim koncie wiele występów na światowych scenach, a także główne role w filmach i musicalach, m.in.: „Halo Szpicbródka”, „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”, „Złoty pociąg”.

powrót do aktualności