Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230720122019 1

Piknik rodzinny z Gminnym Żłobkiem w Chodowie – 17.07.2023

W poniedziałek 17 lipca Gminny Żłobek w Chodowie zorganizował dzień rodziny, gdzie dzieci wraz z rodzicami spotkali się ze swoimi paniami oraz panią dyrektor po tygodniowej przerwie, w czasie której gminny żłobek przeszedł generalne odświeżenie.

Spotkanie rozpoczęto od wręczenia dyplomów dzieciom, którzy od września staną się prawowitymi przedszkolakami, a wszystkim maleństwom wręczono pamiątki i prezenty. Pogoda całe szczęście dopisała uczestnikom wydarzenia by skorzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji na ten dzień. A naprawdę było w czym wybierać. Został rozstawiony ogromny dmuchany plac zabaw, który zawsze robi furorę wśród maluchów, gdy już się udało wyzbyć nieograniczonych pokładów energii, przyszedł czas na malowanie buziek, robienie kolorowych tatuaży i malowanie włosów, oczywiście nie zabrakło tworzenie ogromnych baniek mydlanych co sprawiało najwięcej radości. Miło było patrzeć jak dzieci uwielbiają panie opiekunki i spędzanie z nimi czasu.

Piknik to nie tylko zabawy na świeżym powietrzu, to także ciepłe kiełbaski, o których przygotowanie tego dnia zadbały gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Chodowie i smaczne przekąski, które przygotowały gospodynie i gospodarz z Koła Gospodyń Wiejskich w Strzale.

Hitem żłobkowej imprezy jak co roku okazała się piniata, którą dzieci wspólnie rozbiły, by ze środka wydobyć słodkości, które maluchy uwielbiają.

powrót do aktualności