Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230720094751 3

Piknik rodzinny w Ujrzanowie – 9.07.2023

W niedzielne popołudnie  9 lipca w Ujrzanowie zorganizowano piknik rodzinny. Do wspólnej zabawy i degustacji w Leśnym Zakątku zaprosiło Stowarzyszenie „Orzanka”. Piknik przebiegł rewelacyjnie w wspaniałej atmosferze, na świeżym powietrzu otoczoną piękną scenerią natury. Tego dnia było wiele atrakcji przygotowanych z myślą o starszych jak i młodszych uczestnikach wydarzenia.  Oczywiście na pikniku nie mogło zabraknąć czegoś dla ciała. Był grill, ciasta, zdrowe przekąski przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Ujrzanowie  Ujrzanowie we współpracy z Nasz Drób i Pani Anna Próchnicka – Przekopiak,   Dwór Mościbrody. Były tańce i wspólne zabawy przy ognisku. Dla dzieci przygotowane zostały atrakcje w postaci malowania buziek, bańki mydlane, malowanie obrazów „Wakacyjne malowanki”  z Iwoną Miłobędzką Pracownia na Chmielnej każde dziecko mogło pobudzić swoją wyobraźnię i duszę artystyczną bo wyszły prawdziwe cuda spod pędzla, był również plac zabaw dmuchany oraz przejażdżka na quadach. Niedzielne popołudnie przebiegło pomyślnie i bardzo miło. Zaangażowanie w działanie na rzecz lokalnej społeczności pokazało, że nawet bez większych środków finansowych można zrobić coś ciekawego, podzielić się swoimi umiejętnościami, talentem i potencjałem.  Na początek wydarzenia głos zabrał Wójt Gminy Siedlce Henryk Brodowski , który podziękował za zaproszenie, pogratulował zaangażowania w organizację Pikniku, oraz życzył wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.  Realizacja tego wydarzenia nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Cieszymy się, że w naszej gminie są ludzie, którzy robią coś bezinteresownie na rzecz drugiego człowieka, żeby sprawić komuś radość i spędzić w miłym gronie czas. Właśnie takie sytuacje pokazują nam, że warto sprawiać radość, a tą radość można zobaczyć na zdjęciach. Gratulujemy i dziękujemy Stowarzyszeniu „Orzanka” za świetny pomysł i organizację pikniku.  Fot. Stowarzyszenie „Orzanka”  www.facebook.com #leśnyzakątekujrzanów  www.facebook.com #pracownianachmielnej  www.facebook.com #Ujrzanów  w Gmina Siedlce  www.facebook.com #Koło  Gospodyń Wiejskich w Ujrzanowie  www.facebook.com #Związek  Polskich Spadochroniarzy XXVII Oddział w Siedlcach  www.facebook.com #Siedlecka  Grupa Off-Road ATV,  www.facebook.com #GOKChodów  www.facebook.com #DJ  RADO  www.facebook.com #Pracownia_na_chmielnej  www.facebook.com #Stowarzyszenie  Sokial i Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej  www.facebook.com #GminaSiedlce  www.facebook.com #Ujrzanów  w Gmina Siedlce  www.facebook.com #leśnyzakątekujrzanów  www.facebook.com #leśnyzakątek  www.facebook.com #Ujrzanów  www.facebook.com #gmin

powrót do aktualności