Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230523102825 2

Piknik rodzinny w Chodowie – Koncert Zespołu Denis – 21.05.2023

W niedzielę 21 maja 2023 roku odbył się Gminny Dzień Rodziny, organizatorami wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich w Chodowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie, piknik rozpoczął się o godzinie 15:00  na boisku sportowym w Chodowie, podczas, którego nie zabrakło atrakcji dla całych rodzin. Chcemy podkreślić wiodącą rolę rodziny w kształtowaniu życia społecznego i cieszymy się, że mogliśmy zaprosić wszystkie rodziny z terenu powiatu do wspólnego świętowania tego dnia. W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy zabiegani i mamy coraz mniej czasu dla dzieci i rodzin. Kontakt i pozytywne relacje rodziców z dziećmi są wzorcem do naśladowania w późniejszym, już dorosłym życiu. Dlatego też powinniśmy starać się stwarzać przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi osobowości dziecka i kształtującą postawy młodego pokolenia, dlatego cieszymy się, że mogliśmy wszyscy razem spędzić ten dzień w miłym towarzystwie. Na scenie wystąpił zespół Seniorynki, Kapela sChodowa oraz zespół Babie lato, serdecznie dziękujemy za przybycie i umilenie czasu uczestnikom wydarzenia. Było wiele atrakcji dla najmłodszych, animacje dla dzieci, konkursy, malowanie twarzy, trampoliny, mecz i wielki dmuchany plac zabaw. To nie był koniec atrakcji na ten dzień, o godzinie 18:00 wystąpił wschodzącej sławy polskiej estrady zespół DENIS- twórca hitu „Król Latino”. Publiczność świetnie bawiła się na koncercie młodej gwiazdy, wspólnie śpiewając i tańcząc. To był dzień pełen wrażeń i dobrej energii. Mamy nadzieję, że miło będziecie wspominać ten dzień tak jak my.

Kim jest Denis?

Denis, a tak naprawdę Grzegorz Tymoczko, to artysta, którego nie sposób przeoczyć w polskiej branży muzycznej. Jego niezwykłe umiejętności i zaangażowanie przyciągają uwagę wielu słuchaczy. Chociaż głównym gatunkiem, w którym się specjalizuje, jest disco polo, Denis nie ogranicza się tylko do tej kategorii muzycznej. Jego twórczość obejmuje różnorodne utwory, które cieszą się ogromną popularnością. Współpracuje również z wieloma znanymi zespołami, takimi jak Letni z Kielc czy Borys LBD.       19 lutego Denis zaprezentował światu teledysk do swojej najnowszej piosenki pt. „Król latino”. Utwór ten został entuzjastycznie przyjęty przez fanów muzyki tanecznej. Co ciekawe, największe stacje radiowe w Polsce zaczęły regularnie emitować ten energetyczny kawałek. Teraz Denis może świętować pierwszy milion wyświetleń dla swojego utworu „Król latino„. To ogromne osiągnięcie, które jest wynikiem nie tylko talentu artysty, ale także jego ciężkiej pracy i oddania fanom. Ten sukces tylko potwierdza, że Denis zdobywa coraz większą popularność w polskiej muzyce i ma przed sobą obiecującą przyszłość.

powrót do aktualności