Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130903031413 mic1

OTWARTE SZKOLENIE Z TECHNIKI ESTRADOWEJ – RELACJA

18 września godz.19.00 – GOK w Chodowie odbyło się Otwarte Szkolenie z Techniki Estradowej.

Spotkanie kierowane było do osób zaczynających swoją przygodę z profesjonalną sceną.

W szczególności mogło okazać się przydatne nauczycielom i pedagogom, przygotowującym młodych artystów do występów w festiwalach, przeglądach twórczości i konkursach wokalnych. W programie zawarto m.in. takie zagadnienia, jak: obycie ze sceną, praca z mikrofonem i monitorami scenicznymi, przygotowanie podkładu muzycznego, podstawy obsługi i efektywnego wykorzystania szkolnego sprzętu nagłośnieniowego. Wszystko po to, aby móc potem maksymalnie wykorzystać swoje przysłowiowe 5 minut podczas występów konkursowych. Trzeba bowiem pamiętać, że o werdykcie często decydują szczegóły, a brak świadomości niektórych zjawisk fizycznych i mankamenty techniczne potrafią skutecznie zepsuć końcowy efekt artystyczny. Zdobyta wiedza z pewnością pozwoli poczuć się dużo pewniej na każdej estradzie.

Szkolenie poprowadził Krzysztof Chromiński, dyrektor GOK, dyplomowany realizator dźwięku, muzyk i juror podczas wielu festiwali muzycznych.

 

Wstęp był  wolny.

powrót do aktualności