Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20151210041531 natalia kawalek

Opera pod Strzechą- Fotorelacja

Tuż po świętach, w niedzielę 27 grudnia o g.18.00 odbył się  GOK w Chodowie  ostatni koncert w 2015 roku.

Tym razem z cyklu „Opera pod strzechą” wysłuchaliśmy recitalu znakomitej mezzospranistki Natalii Kawałek. 
Artystka pochodzi z ziemii siedleckiej, gdzie się wychowała i stawiała pierwsze muzyczne kroki. Obecnie koncertuje na estradach całego świata. Na stałe mieszka w Wiedniu i jest solistką miejscowego Theater an der Wien. W jej repeertuarze usłyszeliśmy  pieśni i arie XIX i XX wieku. Na fortepianie akompaniował jej Mateusz Czech.

Wstęp był wolny

powrót do aktualności