Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120814042301 opera pod strzecha 2

OPERA POD STRZECHĄ – KONCERT + RELACJA

Opera pod strzechą to tytuł koncertu, który odbył się w środę, 22 sierpnia o godz. 20:00 w świetlicy w Grabianowie. W programie usłyszeliśmy najsłynniejsze, światowe arie operowe i operetkowe w wykonaniu artystów Państwowej Opery Bałtyckiej w Gdańsku oraz Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Obok utworów włoskich, hiszpańskich i francuskich, w repertuarze znalazły się także polskie piosenki z lat dwudziesych i trzydziestych.

Wystąpili: Karolina Karcz – sopran, Marek Gerwatowski – tenor, Jakub Ostrowski – fortepian, Szymon Morus – skrzypce.

 

   – link do relacji z imprezy

powrót do aktualności