Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120418115205 DSC 0827

Natalia Niemen – Kameralna

12 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Chodowie odbył się koncert Natalii Niemen „Kameralna”

Natalia Niemen to piosenkarka, autorka muzyki i tekstów.
 Z muzyką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej II stopnia im. Karola Szymanowskiego w klasie altówki. Od ponad dekady współpracuje z zespołami New life’m i TGD. Zarówno w tworzeniu muzyki, jak i w wyrazie wokalnym artystka inspiruje się wpływami starego rhytm’n’bluesa, rock’n’rollem, ekspresją pieśniarzy flamenco, ale także chorałem gregoriańskim i muzyką cerkiewną.
Wielka osobowość i głos artystki należą do jednych z najbardziej charakterystycznych i nietuzinkowych dzisiejszej muzyki polskiej.
Natalia Niemen KAMERALNA to duet z Pawłem Bzimem Zareckim, pianistą, aranżerem, producentem muzycznym od  lat współpracującym z artystami w Polsce i zagranicą m.in Anna Maria Jopek, Mietek Szcześniak, TGD. W kameralnym koncercie w sali widowiskowej GOKu artystka wykonała m.in kompozycje własne, wybrane utwory twórców bliskich jej sercu (Czesław Niemen, Otis Redding) oraz improwizacje- dźwięki, które brzmiały tylko raz, specjalnie tego wieczoru.

powrót do aktualności