Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120508093001 Untitled 2 copy

Mobilny Punkt Informacyjny

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż została rozpoczęta kolejna edycja akcji informacyjnej „Mobilny Punkt Informacyjny” organizowana przez Lokalne Punkty Informacyjne działające w Oddziałach Zamiejscowych Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w ramach porozumienia w sprawie funkcjonowania na terenie województwa mazowieckiego systemu informacji o funduszach europejskich.

Celem podjętych działań jest bezpośrednie zachęcenie społeczności lokalnych mniejszych miejscowości do aktywnego aplikowania o środki w ramach Programów Operacyjnych. Do zadań LPI należy nieodpłatne świadczenie usługi informacyjnej dotyczącej funduszy europejskich w ramach Narodowej Strategii Spójności.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańcom Gminy Siedlce Lokalny Punkt Informacyjny w Siedlcach w ramach tzw. Mobilnego Punktu w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie w dniu 11.05.2012 r. (piątek) od godz.10.00 do 15.00 zostanie zorganizowany dyżur konsultanta, który udzieli bezpłatnych informacji oraz udostępniać materiały informacyjno-promocyjne wszystkim chętnym na temat możliwości dofinansowania planowanego przedsięwzięcia oraz procedur aplikowania o dotację.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

powrót do aktualności