Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20121003034629 MIni szkola jezykowa GOK

Mini szkoła językowa GOK

                                                                                                                                                                                                                                      

 

NIEMIECKI


Ogłaszamy zapisy na zajęcia z języka niemieckiego, które odbywać się będą w GOK w Chodowie. Nauka przebiegać będzie od podstaw. W przypadku zainteresowania, nie wyklucza się powstania grupy dla średnio-zaawansowanych. Zajęcia prowadzić będzie mgr Marlena Uziębło, germanistka, piosenkarka, zwana siedlecką Marleną Dietrich. 

Marlena Uziębło jest absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego oraz laureatką Europejskiego Certyfikatu Jakości w Edukacji Językowej w kategorii \’nauczyciele\’, za innowacyjny projekt nauczania języka niemieckiego.

Pragniemy zwrócić uwagę, że Niemcy, jako lider gospodarki europejskiej i światowej są naszym sąsiadem i partnerem handlowym. Znajomość języka z pewnością przyda się nie tylko w podróżach, ale w znacznym stopniu może przyczynić się do podniesienia swoich kwalifikacji i wizerunku na rynku pracy, który jest coraz bardziej wymagający, szczególnie w obecnych czasach.

 

Uruchomienie zajęć uzależnione jest od zebrania odpowiedniej ilości chętnych.

  

 Zapisy w formie deklaracji mailowych na skrzynkę GOK: e-mail.: gok@gminasiedlce.pl

W tytule: NIEMIECKI – deklaracja. W treści maila proszę podać:

imię i nazwisko, wiek, miejscowość, poziom: od podstaw; średnio-zaawansowany.

Szczegóły: tel. 25 644 36 91 lub kom. 660 906 999 – dyrektor GOK, Krzysztof Chromiński.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                      

 

FRANCUSKI

 

Zapraszamy na stałe zajęcia z JĘZYKA FRANCUSKIEGO od podstaw.

Miejsce: GOK w Chodowie, ul. Sokołowska 75,

Prowadzi mgr filologii romańskiej, p. Justyna Marchelak, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego.

 

 Uruchomienie zajęć uzależnione jest od zebrania odpowiedniej ilości chętnych.

 Zapisy w formie deklaracji mailowych na skrzynkę GOK: e-mail.: gok@gminasiedlce.pl

W tytule: FRANCUSKI – deklaracja. W treści maila proszę podać:

imię i nazwisko, wiek, miejscowość, poziom: od podstaw; średnio-zaawansowany.

Szczegóły: tel. 25 644 36 91 lub kom. 660 906 999 – dyrektor GOK, Krzysztof Chromiński.

 

 

 

 

powrót do aktualności