20220107094111 1

Medal pamiątkowy „Pro Masovia” dla GOK Chodów

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie został uhonorowany Medalem Pamiątkowym ,, Pro Masovia”

Dziękujemy za wyróżnienie będące dla nas wielkim zaszczytem, sukcesem zawodowym i uznaniem naszej pracy na rzecz kultury. Jest to dla nas bardzo ważny moment ponieważ nasza praca została zauważona i doceniona.
W imieniu marszałka województwa mazowieckiego Adam Struzika nagrodę Pro Masovia wręczyła dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach Magdalena Sałata.
Dziękuje pani Magdalenie Sałacie – Dyrektor Delegatury w Siedlcach za ciepłe i budujące słowa o działalności Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.
Wszystkie prowadzone działania kulturalne, zwłaszcza w okresie pandemii były i są możliwe dzięki wsparciu sponsorom, Samorządu Gminy Siedlce i Samorządu Województwa Mazowieckiego – za co serdecznie dziękujemy.
Dziękuje wszystkim osobom współpracującym z GOK w Siedlcach z/s w Chodowie za zaangażowanie w każda inicjatywę organizowaną przez GOK.
Odznaczenie jest dla nas motywacją do dalszego działania promującego Gminę Siedlce które przyczynią się do kulturalnego rozwoju Mazowsza.