Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20160905092914 162szkoa

Malowane Lato 2016 – Wernisaż w Stoku Lackim

WERNISAŻ AKCJI „MALOWANE LATO” W STOKU LACKIM
18 września w Stoku Lackim odbył się wernisaż akcji „Malowane lato”. Za sprawą Biblioteki Publicznej w Stoku Lackim, która co roku nawiązuje współpracę z Mazowieckim Instytutem Kultury w Warszawie, dzieci i młodzież jak co roku uczestniczą w profesjonalnych dwutygodniowych warsztatach plastycznych.
Tegoroczny wernisaż ukazał różnorodność prac i technik , które zaproponowała Twórcom instruktor warsztatów Katarzyna Buzuk, a były to między innymi: monotypia, obrazy z płynnego kleju oraz kolorowych taśm pakowych, mozaiki z kolorowego papieru, rysunki tuszem i stalówką. Dopełnieniem wystawy była ekspozycja nietypowych rzeźb: papierowo- gipsowych masek, reniferów z bandaża gipsowego i porożem z patyków, ptaków z bandaża gipsowego, ryb z trampek oraz rajstopowych dżdżownic. 

 

 

powrót do aktualności