Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności

Lena Jerzykowska- laureatka konkursu plastycznego „Ptaki” Nadlesnictwa Siedlce

13 czerwca w Nadleśnictwie Siedlce odbyło sie uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Ptaki”. Wśród laureatów konkursu znalazła się Lena Jerzykowska- nasza podopieczna z sekcji plastycznej GOK w Wołyńcach prowadzonej przez instruktor p. Katarzynę Buzuk. Lenka zdobyła I miejsce w kategorii wiekowej- przedszkole. Jak podkreslił przewodniczacy jury konkursowego, artysta plastyk- Ireneusz Parzyszek wśród nadesłanych na konkurs ponad 500 prac szukał przede wszystkim artystycznej, dzieciecej, interpretacji tematu.

Serdecznie gratulujemy!

powrót do aktualności