20201210012648 wedrowki22

Konkurs – Wędrówka książki po gminie Siedlce

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie wspólnie z Bibliotekami Gminy Siedlce organizuje konkurs wspierający rozwój czytelnictwa i podkreślenie znaczenia roli książki w życiu każdego człowieka.

Na facebooku Biblioteki Gminy Siedlce zamieszczane są fotografie książek „Wędrującej książki” – „Zgadnij gdzie jestem?”.. Kto pierwszy poda najważniejsze fakty dotyczące miejsca, w którym znajduje się książka, zostaje obdarowany tą książką.

„Wędrówka książki” po gminie Siedlce
Na naszym facebooku Biblioteki Gminy Siedlce została zamieszczona pierwsza fotografia konkursu „Wędrującej książki”. Pan Tomasz Nasiłowski – prezes Stowarzyszenia Nasze Iganie jako pierwszy podał poprawną miejscowość, w której znajdowała się książka praca zbiorowa pod red. dr. Rafała Dmowskiego „Iganie wczoraj i dziś”. Tę właśnie książkę otrzymał zwycięzca konkursu Pan Tomasz. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy już w poniedziałek. Na naszym facebooku Biblioteki Gminy Siedlce zamieścimy kolejną fotografię „Wędrującej książki”.
Kto pierwszy poda najważniejsze fakty dotyczące miejsca, w którym znajduje się książka, zostanie obdarowany tą książką.
Jesteśmy bardzo ciekawi, kto zna gminę Siedlce najlepiej. Życzymy miłej zabawy.