20181116125407 mikis2

Konkurs plastyczny dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. ,,Mikołajowe szaleństwo”

Organizator  : Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.

Zapraszamy dzieci młodzież oraz dorosłych do udziału w świątecznym konkursie plastycznym. Aby zostać uczestnikiem należy wykonać podobiznę mikołaja . Wykonane prace powinny być oryginalne pomysłowe i samodzielnie wykonane. Wszystkie prace powinny być pracami przestrzennymi.

Termin składania prac :

5 grudnia 2018 r

rozstrzygniecie konkursu na MIKOŁAJKI

Regulamin konkursu ,, MIKOŁAJOWE SZALEŃSTWO ”

Organizator Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

Cel – pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego narodzenia, -rozwijanie wyobraźni, uzdolnień i inwencji twórczej dzieci i młodzieży dorosłych – prezentacja możliwości twórczych dzieci oraz młodzieży, – zdobywanie i poszerzanie wiedzy o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych.

Uczestnictwo

Zapraszamy do udziału w konkursie dzieci z przedszkoli, ze szkół podstawowych, młodzież gimnazjalną oraz dorosłych

Prace mogą być realizowane tylko indywidualnie.

Konkurs organizowany jest w pięciu kategoriach:

Kategoria 1 – przedszkola i klasy O

Kategoria 2 – Klasy I-III SP

Kategoria 3 – Klasy IV-VI SP

Kategoria 4 – Klasy VIISP- VIII i Gimnazjum

Kategoria 5 – Dorośli

Termin

Prace należy składać do dnia 5 grudnia 2018r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie, ul. Sokołowska 75, 08-119 Siedlce.

Prace nadesłane po terminie nie będą oceniane.

Kryteria oceny

Jury, powołane przez organizatora, przy ocenie prac będzie brało pod uwagę: -zgodność pracy z tematem konkursu, -staranność i estetykę wykonania pracy, -oryginalność, pomysłowość.

Wymagania Każdy z uczestników może oddać na konkurs tylko jedna pracę wykonaną dowolną techniką (forma przestrzenna).

Każda praca powinna być zawierać następujące informacje: imię i nazwisko autora, klasa, szkoła, opiekun, telefon kontaktowy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 grudnia 2018r.