20180228100452 img1756

Konkurs na przepis kulinarny ,,Wielkanocne cuda”

Konkurs na przepis kulinarny   ,,Wielkanocne cuda”

Wielkanoc już niebawem, a co bardziej kojarzy się z tymi świętami jak nie wielkanocne wypieki oraz potrawy. Pora pomyśleć o przygotowaniach, również kulinarnych. Zapraszamy do konkursu na najlepszy przepis wielkanocny ,,Wielkanocne cuda”

Nagrody przyzna jury konkursowe biorąc pod uwagę wszystkie przepisy, które zostaną zgłoszone do konkursu.

REGULAMIN Konkursu na przepis kulinarny    „Wielkanocne cuda”

1.Organizator:
Organizatorem konkursu jest  Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

2.TERMINY KONKURSOWE:

ZGŁASZANIE PRZEPISÓW             01 – 26.03.2018
OGŁOSZENIE WYNIKÓW               27.03.2018

3.Cel konkursu:

-kultywowanie i propagowanie wiedzy o tradycjach świątecznych,

-wymiana przepisów kulinarnych,

– pobudzenie lokalnej aktywności społecznej

– popularyzacja kultury ludowej.

4.W konkursie może wziąć udział każda osoba, która prześle przepis.
5. Zgłoszenie się do Konkursu jest jednoznaczne z zaakceptowaniem Regulaminu Konkursu.
6.Uczestnicy nie będą podzieleni na kategorie wiekowe.
7.Oceny przepisów Wielkanocnych dokona Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora
8. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.
9.Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania imion, nazwisk, zdjęć fotograficznych i informacji o zwycięzcach i uczestnikach Konkursu.
 10.Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody.
11.Organizatorzy zastrzegają sobie prawo dokonywania zmian w niniejszym regulaminie.

12.Przepisy należy wysyłać na  e-mail :gok@gminasiedlce.pl, bibliotekagminasiedlce@o2.pl lub na adres: GOK w Siedlcach z/ s w Chodowie, ul. Sokołowska 75, 08-119 Siedlce do dnia 26.03.2018 r.
13. Do każdego przepisu dołączyć informację  zawierającą:   imię, nazwisko, wiek, dokładny adres i numer telefonu)
14. Informacji dotyczącej konkursu udziela:: Iza Kuniewicz 783678322