KONKURS FOTOGRAFICZNY „NOWA TWARZ KSIĄŻKI czyli SLEEVEFACE”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym “Nowa twarz książki, czyli SLEEVEFACE”.

Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa poprzez zainteresowanie grafiką książki, czasopism oraz rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Wzbudzenie zainteresowania księgozbiorem bibliotek oraz zachęcenie do rozwijania fotograficznego hobby.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii techniką sleeveface*.
*Sleeveface – polega na robieniu zdjęć z zasłoniętą przez okładkę książki, czasopisma, płyty częścią ciała. W efekcie otrzymujemy złudzenie prezentujące bardzo ciekawe połączenia sylwetki fotografowanej osoby z ukrytym książkowym alter ego. To nowoczesny, modny i zabawny pomysł na popularyzację czytelnictwa i biblioteki. Czekamy na twórcze i zaskakujące pomysły.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

Prace należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: bpstoklacki@gmail.com w terminie do 10 czerwca 2023r.