20201225025851 dekoracja siedlce rgb na strone 1

KONKURS DEKORACJA ŚWIĄTECZNA

Regulamin konkursu ,,Dekoracja świąteczna”

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie

Cele konkursu:

1. a.        ukazanie piękna  na terenie Gminy Siedlce
  2. b.              propagowanie lokalnych tradycji świątecznych,
  3. c.          rozwijanie wśród wszystkich mieszkańców  zainteresowania lokalną tradycją,
  4. d.          Fotografie zgłaszane do konkursu muszą ukazywać dekoracje bożonarodzeniowe domów i ogrodów. Zdjęcia należy opatrzyć tytułem oraz krótkim opisem.
  5. e.          Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkańców Gminy Siedlce.

Każdy uczestnik przystępując do konkursu składa osobiście:

1)    dokładne dane zawierające

Adres gdzie znajduje się dekoracja świąteczna przedstawiona na fotografii

Telefon kontaktowy

4) Zdjęcia dekoracji świątecznej należy przesłać  w wersji elektronicznej na adres e-mail: gok@gminasiedlce.pl  opatrzone imieniem i nazwiskiem autora, tytułem oraz krótkim opisem.

6.      Zgłoszenie prac do Konkursu oznacza akceptację warunków określonych w niniejszym regulaminie oraz jest jednoznaczne z oświadczeniem, iż zdjęcia złożone na konkurs zostały wykonane osobiście i przedstawiają wizerunek swojej posesji.

7.Uczestnicy konkursu

W Konkursie może wziąć pełnoletnia osoba fizyczna która spełnia następujące warunki

a) posiada miejsce zamieszkania na terenie Gminy Siedlce

8. Przebieg konkursu

1. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia domowej dekoracji świątecznej.

7. Organizator wybierze trzy najpiękniejsze dekoracje świąteczne, których zadanie konkursowe zostanie uznane przez organizatora za najatrakcyjniejsze. Pracę oceni trzyosobowe jury.

8. Organizator dokonuje wyboru zwycięskich odpowiedzi na podstawie subiektywnej oceny.

9. Uczestnicy mogą przesyłać zgłoszenia do 28 grudnia 2020 r.

IV. Zgody i oświadczenia

1. Poprzez przystąpienie do konkursu uczestnik wyraża zgodę na:

a) przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu i wyłonieniem zwycięzców;

2. Uczestnik  zgłaszając zadanie konkursowe do Konkursu oświadcza i zapewnia, że zadanie konkursowe Uczestnik wykonał samodzielnie, nie narusza ono praw osób trzecich.

Posesja, którą zgłosimy do konkursu, powinna być udekorowana w terminie od 24 grudnia 2020 r. do 10 stycznia 2021 r. Będzie ona oceniana przez komisję konkursową.

Zgłoszenie do udziału w konkursie przyjmujemy w  Gminnym Ośrodku Kultury w Siedlcach  pod nr telefonu 783678322 lub drogą elektroniczną gok@gminasiedlce.pl

Za najciekawsze i najładniejsze dekoracje przyznane będą  3 nagrody.  Rozstrzygnięcie konkursu do  15 stycznia 2021 roku.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE ŚWIĄTECZNYM