Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120221112750 IMGP4996

Koncerty Walentynkowe

14 lutego w Białkach oraz 15 lutego w Stoku Lackim odbyły się koncerty walentynkowe Tria Janusza Maleńczuka. 

Przepiękne piosenki oczarowały licznie zgromadzoną publiczność, która dała się ponieść, śpiewając wiele utworów wspólnie z zespołem. Wszystkim udzielił się walentynkowy nastrój. Nie obyło się bez wielokrotnych bisów i owacji na stojąco.

Zespół wystąpił w składzie: Janusz Maleńczuk – śpiew, perkusja (leader), Michał Urbaniak – fortepian, Krzysztof Słomkowski – kontrabas. W programie znalazły się utwory jazz-pop, utrzymane w klimacie walentynkowym. Wstęp na obydwa koncerty był wolny.

Janusz Maleńczuk – perkusista, wokalista o mocnej, a jednocześnie ciepłej barwie głosu, co się rzadko zdarza na rynku muzycznym. Absolwent instrumentalistyki jazzowej w Akadmii Muzycznej w Gdańsku. Artysta uniwersalny, nie ograniczający się do określonego stylu, bierze udział w wielu projektach muzycznych. Jest zwycięzcą popularnego programu „Szansa na Sukces”, zdobywca Grand Prix Festiwalu Piosenki Angielskiej w Brzegu oraz finalistą SOPOT FESTIVAL 2008. Od kilku lat jest również frontmanem zespołów: For Teens oraz Silk Ensemble, który od tego roku zaczął fukcjonować przy GOK. Tym razem wystąpił z własnym TRIO z Trójmiasta.

 

 

powrót do aktualności