Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności

KONCERT W STRZALE – FOTORELACJA

W niedzielny wieczór 27 lipca  w świetlicy w Strzale z patriotycznym koncertem „Żołnierze Niezłomni. Podziemna Armia Powraca” wystapili dwaj poeci gitary: Leszek Czajkowski i Paweł Piekarczyk.

Pięknymi i poruszającymi tekstami artyści uczcili pamięć Żołnierzy Niezłomnych – bohaterów antykomunistycznego podziemia, którzy walcząc z bronią  w ręku przeciwstawiali się sowieckiej agresji i komunistycznej propagandzie, za co byli brutalnie represjonowani i mordowani.

Piosenki opowiadające o postawach ludzi, podejmowanych przez nich wyborach, bohaterstwie, a także o zbrodniach Armii Czerwonej i jej polskojęzycznych kolaborantów, przyciągnęły do świetlicy Strzale zainteresowaną publiczność.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce Mecenasów Kultury:

Pana Sławomira Wrony – właściciela firmy „DELTA- SPORT” http://www.deltasklep.pl/

Pana Eugeniusza Ornowskiego

Pana Roberta Rymuzy

za wsparcie finansowe zorganizowanego koncertu.

powrót do aktualności