Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20151130035954 hity i raczkowski fb

Wystawa Rysunku Marka Raczkowskiego & Koncert Hity Polskiego Rocka- Fotorelacja

Impreza rozpoczęła się wernisażem o g.18.00. Mistrz Marek Raczkowski, jeden z najbardziej znanych polskich rysowników, osobiście zaszczycił nas swoją obecnością podczas otwarcia wystawy oraz na koncercie, podpisywał też swoje książki. 
Zaraz po wernisażu, koncert w formule „na stojąco”, na którego repertuar złożyły się najpiękniejsze polskie przeboje i ballady rockowe minionych dekad, m.in.: „Czerwony jak cegła” (Dżem), „Nie wierz nigdy kobiecie” (Budka Suflera), „Szklana pogoda” (Lombard), „Sen o Warszawie” (Cz. Niemen), „Imię deszczu” (Piasek & Mafia), „Co mi panie dasz” (Bajm), „Jesteś lekiem na całe zło” (K. Prońko), Ale wkoło jest wesoło” i „Autobiografia” (Perfect), „Bez ograniczeń” i „Nasze rendez vous” (Kombi), „Cykady na cykladach” i „Szał niebieskich ciał” (Maanam), „Biała flaga” (Republika), „Włosy” i „Koniec” (Elektryczne gitary), „Na falochronie” (Emigranci), „Party” (Oddział zamknięty), „Na sen” (Urszula), „Zostawcie Tytanica”, „Zabiorę cię właśnie tam” (Kancelaria),  i inne znane szlagiery.  
Wykonanie koncertu: nieformalna grupa „Dyrektory & Redaktory”, czyli Silk Ensemble i zaproszeni goście. 
Zagrają: Janusz Maleńczuk – perkusja, Marek Matwiejczyk „Chwat Wszystkich Brat” – gitara basowa, Krzysztof Chromiński – instrumenty klawiszowe, Andrzej „Smukły” Maleńczuk – gitary. 
Zaśpiewali znani liderzy zespołów i projektów muzycznych: Paweł Skolimowski (Apple Pie), Michał Wyrzykowski (Podoba Mi Się), Robert Protasewicz (Norvid), Piotr Gozdek (Neo), Magdalena Kniotek, Radosław Świderski (Radek Blues Band), Marcin Sójka, Dorota Todorska (dyrektor GOK w Wodyniach), Rafał Czapliński (Upstream), Krzysztof Sikorski (Piotrek Franczuk Blues Band), Tomasz Niestoruk, Tomasz Salach, Marcin Mazurek (Redaktor Naczelny Magazynu „Prestiż”), Małgorzata Stefańska (Kress, dyrektor CEiPM), Bartosz Sawicki, Justyna Maleńczuk (Rewers), Piotr Wysocki, Ewa Nowak, Milena Możdżonek (mieszkanka naszej gminy), Sylwester Komar (Bzzyk Band), i inni… 
Wstęp na koncert był wolny. 

powrót do aktualności