Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20230118122657 7

Koncert charytatywny ?Razem dla niej?

 

15 stycznia w niedzielne popołudnie w sanktuarium św. Józefa w Siedlcach odbył się koncert charytatywny „Razem dla niej”.
Podczas koncertu zbierane były środki, które trafią na konto pomocowe Hani Szczepańskiej.
Kolędy w wykonaniu zespołów, solistów i Chóru Miasta Siedlce miały zachęcić obecnych na wydarzeniu mieszkańców do otwarcia swoich serc i wsparcia zbiórki dla 3-letniej siedlczanki.
Po poruszającym wprowadzeniu przez Edyta Zdunek i przedstawieniu krótkiej historii małej wojowniczki rozpoczął się świąteczny koncert. Nastrój wprowadziła schola „Światełko”, po której wystąpił parafialny zespół „Glebersi” pod kierownictwem Karoliny Gleby. Zaśpiewali także Magdalena Hymos-Sulej i Magdalena Piątek, Natasza Sienica, Gabriela Woźnica, Zuzanna Aleksiuk, Lena Ornowska oraz Taisja Sobolewa i Natalia Meleszko. Uwieńczeniem wokalnego wydarzenia był koncert Chóru Miasta Siedlce.
Organizatorki dziękowały wszystkim przybyłym na to wydarzenie, a w szczególności osobom, które otworzyły nie tylko swoje serca, ale i portfele.
Po przeliczeniu zebranych środków, jak podają organizatorzy do puszek udało się zebrać ponad 10 200 zł, które trafią na konto zbiórkowe Hani.
Cieszymy się, że jako Gminny Ośrodek Kultury mogliśmy się włączyć w pomoc przy organizacji koncertu. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i zachęcamy do wspierania zbiórki Hani.
https://www.siepomaga.pl/hania-szczepanska
powrót do aktualności