Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130430012552 IMGP8977

KATARZYNA ŻAK – recital i spotkanie autorskie w Stoku Lackim – relacja

W sobotę 27 kwietnia o g.18.00 w świetlicy w Stoku Lackim odbył się recital Katarzyny Żak, a po nim spotkanie autorskie z artystką. Bardzo lubiana aktorka teatralna i filmowa, szerszej publiczności znana jest m.in. z popularnych seriali „Ranczo” i „Miodowe lata”. Tym razem wystąpiła przede wszystkim w roli piosenkarki, więc mieliśmy niepowtarzalną okazję podziwiać jej talent wokalny. Całość przeplatana była barwnymi opowieściami i anegdotami, a publiczność chętnie zadawała pytania dotyczące życia zawodowego i prywatnego zaproszonej gwiazdy. Spotkanie okazało się niezwykle interesujące. Wstęp był wolny.

powrót do aktualności