Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20231211103117 3

Jarmark w Białkach – 3.12.2023 cześć 1

Jarmark Bożonarodzeniowy w Białkach  To już kolejny rok, jak w naszej gminie odbywa się Jarmark Bożonarodzeniowy, tym razem miłośników tradycji świątecznych gościli mieszkańcy Białk.  Jarmark Bożonarodzeniowy pozwolił mieszkańcom spędzić niedzielne popołudnie w aktywny i magicznie przedświąteczny sposób.  Podczas wydarzenia wręczono nagrody laureatom konkursu na ozdobę choinkową, którym serdeczne gratulujemy.  Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Janina Ewa Orzełowska, której z całego serca dziękujemy za okazaną pomoc.

powrót do aktualności