Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20151020031546 pokaz kotow 2015 plakat

IV Pokaz Kotów Rasowych w Chodowie – 15 listopada – fotorelacja

W niedzielę 15 listopada br, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie, w g.11-16 odbył się  IV Pokaz Kotów Rasowych. Jest to jedyna tego typu impreza w regionie i w promieniu 100 km. Jak co roku, odwiedzili nas hodowcy wielu ciekawych, czasem egzotycznych ras. Mimo deszczowej niepogody, publiczność dopisała, frekwencja była rekordowa. Oprócz podziwiania z bliska pięknych kotów i kociąt, można było  zasięgnąć indywidualnych konsultacji oraz pozyskać kontakty w celu umówienia się z hodowcą na ich zakup w przyszłości. W trakcie odbyły się też prelekcje lekarza weterynarii p. Krzysztofa Majchrzaka, na temat kociej profilaktyki oraz hodowców i ekspertów na temat właściwego odżywiania, pielęgnacji i kocich zwyczajów, dotyczyły one nie tylko zwierząt rasowych. Był również sklepik z kocimi akcesoriami. Dla dzieci przygotowano konkurs plastyczny pt. „Mój wymarzony kot”, nagrodzone prace opublikujemy niebawem na naszej stronie, a nagrody roześlemy laureatom pocztą. Pokazowi towarzyszyła wystawa śmiesznych memów oraz projekcje zabawnych filmów z kotami w rolach głównych.

Wyniki Plebiscytu „Kot Publicznosci”: 

Najpiekniejsze Kocię (młodzież: 6 – 10 miesięcy): Coca Cola Reflektor – rasa Ragdoll (Warszawa)

Najpiękniejsze Kocię (do 6 miesięcy): Atyla – rasa Maine Coon

Najpięknieszy  Kocur – Sfinks Kanadyjski (hodowla p. Olga Pytel – Sokołów Podlaski)  

Najpiekniejsza Kotka –  Rita – Kot Kartuski (Siedlce) 

 

Nagrodę wśród głosujących wylosował p. Radosław Chróścicki z Siedlec. Gratulujemy!

powrót do aktualności