Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120627023101 IMGP7682

II Dzień Rodziny w Stoku Lackim

W sobotę 23 czerwca 2012r., w Zespole Oświatowym w Stoku Lackim odbył się II Dzień Rodziny. Impreza bogata była w  występy artystyczne. W części pierwszej, która odbyła się na hali sportowej, mogliśmy zobaczyć popisy wokalne i instrumentalne uczniów szkoły, pokazy taneczne a także fragment „Zemsty” A. Fredry. W drugiej części bawiliśmy się na boisku sportowym, m.in. przy występie grupy rekonstrukcyjnej „Polskie średniowiecze” oraz przy innych atrakcjach sportowo-rekreacyjnych. Dla najmłodszych dostępne były  rożnego rodzaju pompowane zjeżdżalnie, zamki oraz trampoliny, dla nieco starszych uczestników przygotowano  konkursy sprawnościowe. Impreza cieszyła się dużą frekwencją.

powrót do aktualności