Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20140513011629 festiwal akordeonistow  1

I Festiwal Akordeonistów Amatorów – Fotorelacja

I Festiwal Akordeonistów Amatorów za nami.

25 maja, niedziela / GOK w Chodowie / g.16.00. Impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem.

W części konkursowej, każdy z wykonawców prezentował dowolne utwory lub wiązanki utworów o łącznym czasie maksymalnie do 15 minut. Zmagania artystów oceniało JURY w składzie: 
Piotr Chołołowicz, Jakub Mietła, Łukasz Jaworski, które przyznało 
główną nagrodę festiwalu ex equo: Izabeli Ostojskiej (12l.) oraz p. Jerzemu Wójcikowi. Co ciekawe, podobne noty wystawiła również publiczność, która drogą głosowania przyznała swoją nagrodę p. Jerzemu Wójcikowi (66l.), który tym razem o włos wyprzedził Izabelę Ostojską. Serdcznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim wykonawcom, którzy przyczynili się do tego, że ten muzyczny wieczór okazał się bardzo barwny stylistycznie, sprawiając słuchaczom wiele pozytywnych emocji radości. 

Specjalne podziękowania składamy firmie Bemol Maxima, która ufundowała nagrody w konkursie w postaci instrumentów.

Na zakończenie, jako Gwiazda Wieczoru wystąpiło śląskie trio akordeonowe Ars Harmonica.

Ars Harmonica to trio akordeonowe, które prowadzi działalność koncertową od przeszło dziesięciu lat. Repertuar zespołu w głównej mierze opiera się o własne kompozycje nawiązujące stylistycznie do etnicznej i transowej muzyki krajów słowiańskich i bałkańskich. Klimat ich koncertów nasycony jestem kolorytem specyficznej harmonii, pulsem nieregularnych rytmów i wyrazistą, porywającą energią przekazu muzycznego.

 

 

 

 

 

 

 


  

Link do strony:  http://www.arsharmonica.com/index.html

 

 

 

powrót do aktualności