Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20140702112138 phpThumb generated thumbnailjpg

Harmonogram letnich zajęć dla dzieci i młodzieży – świetlice środowiskowe

Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży „ABEON” zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat na zajęcia o charakterze profilaktycznym „TWÓRCZO SPORTOWO ROZOWJOWO”  w świetlicach środowiskowych na terenie gm. Siedlce, w miejscowościach: Grabianów, Grubale, Nowe Opole, Pruszynek, Rakowiec, Ujrzanów.

W ramach zajęć w świetlicach środowiskowych odbywać się będą zajęcia psychoprofilaktyczne, służące nabywaniu umiejętności chroniących, które będą miały za zadanie przygotować młode osoby do radzenia sobie w trudnych sytuacjach osobistych, aby w przyszłości móc skutecznie ochronić się przed takimi uzależnieniami jak alkohol, narkotyki i inne. Obok praktycznych zajęć grupowych i prelekcji program zakłada własną pracę uczestników z przygotowanymi materiałami. Nie zabraknie również zajęć twórczych i sportowych, które pomogą młodym ludziom odkryć swoje pasje i talenty, uwierzyć w siebie, odnaleźć się w grupie rówieśniczej. 


Program realizowany jest przez instruktorów i animatorów ze Stowarzyszenia ABEON.
Kontakt i szczegółowe informacje: http://www.abeon.info

Zajęcia  w świetlicach środowiskowych odbywać się będą według poniższego harmonogramu:

Zajęcia w lipcu:

Grabianów – poniedziałek, środa, piątek

Grubale – poniedziałek, środa, piątek 

Nowe Opole – poniedziałek, wtorek, czwartek

Pruszynek – poniedziałek, wtorek, czwartek

Rakowiec – wtorek, środa,czwartek 

Ujrzanów – wtorek, środa, piątek

Zajęcia w czerwcu, sierpniu i wrześniu:

Grabianów – poniedziałek, środa

Grubale – czwartek, piątek

Nowe Opole –  poniedziałek,czwartek

Pruszynek – poniedziałek, czwartek

Rakowiec – wtorek, czwartek

Ujrzanów – wtorek, piątek

powrót do aktualności