Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20150717053125 spartakiada w bialkach

Gminna Spartakiada w Białkach 26.07.2015 – FOTORELACJA

W niedzielę 26 lipca w Białkach odbyła się Gminna Spartkiada pod Patronatem Wójta Gminy Siedlce Henryka Brodowskiego. 

W programie imprezy znalazły się liczne atrakacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in.:

mecze, turnieje i rozgrywki sportowe, konkurencje sprawnościowe; pokazy: desantowe, akrobacji rowerowych, magii i iluzji, taneczne; występy artystyczne, koncerty i inne. Impreza rozpoczeła się o g. 15.00 biegiem ulicznym na trasie zespół oświatowy – świetlica. Po biegu, odbyła się krótka uroczystość pod miejscowym Pomnikiem Ofiar II Wojny Światowej. Dalsza część programu odbywała się na boisku oraz na placu przyległym do świetlicy. Szczególnie duże emocje wzbdził Turniej o Puchar Wójta Gminy Siedlce i Tytuł Supersołtysa. Po części sportowej i pokazach wystąpilły zespoły: Grupa Śpiewacza „Białki” oraz „Podoba mi się” i „Gregor”. Zarówno pogoda, jak i frekwencja dopisała. Znakomita zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

powrót do aktualności