Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20130301083247 mini szkola muzyczna

Gminna Miniszkoła Muzyczna

Gminna Miniszkoła Muzyczna o profilu estradowym poszerza swoją ofertę o klasy: saksofonu oraz śpiewu.

Zajęcia z saksofonu poprawadzi Tomasz Rogalski, który grał na statkach pasażerskich, wielu zagranicznych cyrkach i scenach niemal wszystkich kontynentów.

Zajęcia wokalne poprowadzi Piotr Hajduk. To znany  aktor i wokalista Broadway’owskiej obsady musicalu Metro, brał udział we wszystkich kultowych musicalach teatrów: Buffo, Roma i Komedia, muzyk z wykształcenia, kompozytor, wieloletni pedagog i ekspert w dziedzinie emisji głosu,asystent Janusza Stokłosy przy przedstawieniach Metro w Moskwie oraz Piotruś Pan w stołecznej Romie. Kierownik muzyczny, dyrygent i współtwórca wielu widowisk i przedsięwzięć musicalowych, teatralnych i filmowych, m.in.: Telekamery 2008, Fryderyki 2009, Kofta w Studio Buffo, Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca – Konin 2007, Gala Tele Ekrany 2005 (Polsat), „Cały Teatr Śpiewa o Miłości w Teatrze Roma (2005), Koncert Jednego Serca (TVP2 2011), autor muzyki serialu Codzienna 3m 2 (2006) oraz Teatru TV – Gwiazdy i Los Człowieka (2004). Autor piosenek dziecięcych i młodzieżowych, jak również piosenek startujących w Konkursie Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Pedagog i współaranżer wokalny programów Jak Oni Śpiewają (edycje 2, 3, 4, 5) i Tylko Ich Dwoje, aranżer wokalny i aktor widowiska Notre Damme de Paris (2009) oraz rock-opery Krzyżacy (2010). Obecnie jest trenerem w popularnym programie „The Voice of Poland”. 

Gminna Miniszkoła Muzyczna o profilu estradowym jest alternatywą dla tradycyjnego szkolnictwa muzycznego, które niemal w 100% oparte jest na muzyce klasycznej. U nas priorytety ulegają odwróceniu, a klasyka jest materiałem uzupełniającym w procesie edukacji. Zajęcia w Gminnej Mini-Szkole prowadzone są przez doświadczonych muzyków estradowych, absolwentów akademii muzycznych oraz wydziałów artystycznych. Nie stosujemy limitów wiekowych, zatem przygodę z muzyką może rozpocząć każdy! Zapisy możliwe są praktycznie przez cały rok. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem technicznym, instrumentarium oraz prawdziwymi warunkami estradowymi. Jednym z naszych podstawowych założeń jest przełamanie psychologicznej bariery strachu przed publicznymi występami. Dlatego już w początkowym okresie wdrażamy zasady harmonii oraz proste utwory z kręgu muzyki popularnej i biesiadnej, doskonale nadające się do wykorzystania, chociażby podczas okazjonalnych imprez domowych czy uroczystości szkolnych. Nasi słuchacze będą mieli też okazję do systematycznych występów scenicznych. Ponieważ lekcje mają charakter indywidualny, zapisy możliwe są praktycznie przez cały rok. Zajęcia odbywać będą się 1 x w tygodniu w: GOK w Chodowie, wybranych świetlicach oraz gminnych zespołach oświatowych. 

Klasy: fortepian, akordeon, keyboard, saksofon, trąbka, gitara basowa, perkusja oraz wokalna.

W zależności od deklaracji chętnych istnieje możliwość uruchomienia innych instrumentów. Dla mieszkańców gminy przygotowaliśmy specjalną 50% bonifikatę. 

Miesięczna odpłatność: 65 zł – dla mieszkańców gminy; 130 zł – dla pozostałych.

Zasady płatności znajdują się tutaj: http://www.gok.gminasiedlce.pl/dzialalnosc-gok/odplatnosc-za-zajecia-33985/

Szczegółowe informacje pod tel: 660 906 999 – dyrektor GOK.

Zapraszamy

powrót do aktualności