Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20231127102425 dsc04085

Gminna Akademia Seniora – edycja druga – podsumowanie 22.11.2023

 

Gminna Akademia Seniora – edycja druga
Podsumowaliśmy działania Gminnej Akademii Seniora 2023.
Dziękujemy wszystkim partnerom za zaangażowanie w ten projekt
Uniwersytet w Siedlcach Policja Siedlce Zakład Ubezpieczeń Społecznych Bank Pekao S.A. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Koło Gospodyń wiejskich w Starym Opolu i partnerowi wydarzenia Mazowsze serce Polski, a szczególnie pani marszałek Janina Ewa Orzełowska Janina Ewa Orzełowska
Po podsumowaniu drugiej edycji Gminnej Akademii Seniora nadszedł czas na wspólną zabawę i towarzyszące jej atrakcje: Kabaret z Konopi , zabawa z Dj’a Markiem Zegarkiem, który dobierając odpowiednio repertuar, nie dawał seniorom chwili wytchnienia, co rozgrzewało parkiet do czerwoności.
Wszystkim seniorom dziękujemy za tak wspaniała zabawę
Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Janina Ewa Orzełowska
powrót do aktualności