FINAŁ Jubileuszowej – 40. edycji Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Kornela Makuszyńskiego – kolejność występów

Przypominamy, że już w najbliższy wtorek 30-go kwietnia w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6 odbędzie się FINAŁ Jubileuszowej – 40. edycji Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci i Młodzieży im. Kornela Makuszyńskiego. START o godz. 10.00!
W załączniku wysyłamy Państwu kolejność prezentacji z szacunkowym czasem, jednak bardzo prosimy mieć na uwadze, że jest to tylko szacunkowy czas występów, dlatego najlepiej być na kilkanaście minut przed rozpoczęciem kategorii, w której dzieci występują.
Uroczyste zakończenie i ogłoszenie werdyktu nastąpi o godz. 16.00 w Sali Widowiskowej „Podlasie” MOK przy ul. Sienkiewicza 63, poprzedzone krótkim spektaklem pt. „Księżniczka na ziarnku grochu” w wykonaniu „Teatralnej Piętnastki” z Miejskiego Przedszkola nr 15 w Siedlcach.