Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120613110721 DSC 0581

Finał – II Festiwalu Kultury Chodów 2012

W dniu 13 czerwca w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbyło się podsumowanie II Festiwalu Kultury Chodów 2012. Celem Festiwalu była konfrontacja artystyczna dokonań szkół, ośrodków kultury z całego regionu, ukierunkowanie dalszego rozwoju działalności kulturalnej, wymiana doświadczeń, popularyzacja upowszechniania kultury wśród dzieci i młodzieży. W trakcie czterech dni tematycznych trwania Festiwalu, tj: plastyka, teatr, muzyka, taniec przez ośrodek przewinęła się bardzo duża liczba dzieci i młodzieży. Poziom był wyrównany, i co na pewno cieszy, wyższy niż podczas ubiegłorocznej edycji. Powołane komisje konkursowe miały często trudny orzech do zgryzienia przy podziale nagród.

W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste wreczenie nagród, dyplomów w każdej z kategorii oraz występy laureatów w kategoraich śpiew i taniec. W trakcie trwania koncertu finałowego, można było też obejrzeć wystawę prac nagrodzonych w kategorii plastyka, która będzie eksponowana do końca czerwca. Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom, opiekunom oraz pedagogom, którzy przygotowywali młodzież do konfrontacji festiwalowych.

Zapraszamy za rok na III edycję Festiwalu Kultury Chodów 2013.

powrót do aktualności