Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110810032029 18

Festyn w Strzale – ” I razem i z przyrodą „

W dniach 06-07 sierpnia 2011r w Strzale odbył się Festyn sportowo-rekreacyjny „I razem i z przyrodą” zorganizowany przy współpracy Kółka Rolniczego w Strzale oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie za fundusze z unii europejskiej z programu Oś 4  Leader w ramach PROW 2007-2013 Działanie 413 – Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Osi 3 ale przyczyniają się do osiągniecia celów tej osi.
 06 sierpnia o godzinie 15.00 odbyło się zasadzenie roślin przy budynku świetlicy oraz odbyły się warsztaty na temat: zakąłdanie ogrodów zieleni, nasadzanie roślin ozdobnych, właściwa pielegnacja, pozytywne oddziaływanie natury na zdrowie człowieka.
07 sierpnia w niedzielne popołudnie na placu przy świetlicy w Strzale  rozpoczął się festyn sportowo-rekreacyjny . W trakcie trwania festynu odbyła się degustacja potraw z ziemniaków , gry konkursy dla dzieci i dorosłych. Oprawę muzyczną zapewniła agencja DJ Wodzirej Michał & Piotrek – zespół FOSTER. Przychodnia SALUS – zorganizowała bezpłatne badania lekarskie  oraz zapisy do lekarzy.  Dla najmłodszych był plac zabaw. Jedną z atrakcji był pokaz magii, iluzji, tańca z wężami, człowieka gumy  w wykonaniu GIN ALIFA. Gwiazdą wieczoru był występ zespołu ludowego „Babeczki Podlaskie” , które rozbawiły zgromadzonych mieszkańców Strzały i okolic poczuciem humoru oraz śpiewem znanych piosenek.  Festyn w Strzale zakończyła wieczorna dyskoteka przy zespole FOSTER.

powrót do aktualności