Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120809100942 stok lacki  festyn

Festyn w Stoku Lackim relacja

29 lipca 2012r w Stoku Lackim odbył się piknik rodzinny. Mimo początkowo nie sprzyjającej aury, ostatecznie pogoda znów  okazała się łaskawa. Impreza obfitowała w wiele atrakcji. Najmłodsi mogli obejrzeć bajkę pt. Jaś i Małgosia w lesie w wykonaniu teatru Te-Art  z Warszawy, nauczyć się żonglerki piłeczkami w rozstawionym miasteczku cyrkowym czy też spróbować swych sił w chodzeniu na szczudłach. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się również malowanie twarzy, w wykonaniu Pani Kredki. Można było przeżyć dreszczyk emocji przyglądając się akcji ratowniczej inscenizowanej przez drużynę OSP z Pruszynka. Pan radny Dariusz Stopa przeprowadził konkurs wiedzy o gminie, w którym były do wygrania bardzo ciekawe nagrody. Tradycyjnie przy gorejącym ognisku można było zjeść pieczoną kiełbaskę, a miejscowe gospodynie przygotowały dla przybyłych przepyszne domowe wypieki, pierogi oraz inne potrawy regionalne. Była też grochówka i lody. Wieczorem wszyscy bawili się przy tanecznej muzyce zespołu Bzzzik

Miłym akcentem było podziękowanie dla wszystkich osób, które od dawna biorą czynny udział w pracach społecznych na rzecz miejscowej świetlicy i Stoku Lackiego (zdjęcie w galerii).

powrót do aktualności