Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120809101431 Golice  fest

FESTYN W GOLICACH – Relacja

W niedzielę 22 lipca przy świetlicy w Golicach odbył się festyn rodzinny. Organizatorami była Rada Sołecka w Golicach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie. Dla dzieci zorganizowano szereg atrakcji m.in.: mini wesołe miasteczko, interaktywna bajką Wilk i zając, wystawiona przez Studio Teatralne Duet  z Krakowa, rozegrano też turniej w kręgle, w którym zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zorganizowana została także zbiórka nakrętek, które zostały przekazane na cele charytatywne. Były też atrakcje kulinarne. Spółdzielnia mleczarska ufundowała pyszne serki i jogurty, a rada sołecka częstowała uczestników lodami. Tradycyjnie zostało wzniecone ognisko, przy którym można było upiec kiełbaski zasponsorowane przez Bank Spółdzielczy w Siedlcach. W dalszej części programu bawiliśmy się z zespołem Bzzzik, który porwał wszystkich do tańca. Pogoda znów dopisała, a zespół bisował wielokrotnie na prośbę i ku uciesze wszystkich zgromadzonych. Kulturalna, co należy podkreślić, zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

 

Reportaż z festynu – TV Siedlce


powrót do aktualności