Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110810031305 IMGP9522

Festyn sportowo-rekreacyjnyw Stoku Lackim

W niedzielne popołudnie 31 lipca 2011  przy świetlicy w Stoku Lackim odbył się festyn sportowo-rekreacyjny. Organizatorem festynu był Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie oraz Rada Sołecka w Stoku Lackim.  W trakcie festynu odbyło się wiele konkursów rodzinnych , które z powodu niesprzyjającej aury zostały przeniesione do budynku świetlicy. Oprawę muzyczną zapewnił znany zespół muzyczny ORION. Był pokaz iluzji, tańca z wężami w wykonaniu człowieka gumy –  GIN ALIFA. Zespół muzyczno kabaretowy – Babeczki Podlaskie z Białegostoku rozbawiły i porwały do zabawy zgromadzonych w świetlicy mieszkańców Stoku Lackiego. Dla chętnych było rozpalone ognisko  gdzie można było upiec pyszną kiełbaskę.  Imprezę zakończyła dyskoteka wraz z zespołem ORION.  

powrót do aktualności