Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110721012933 IMG 0232

Festyn sportowo-rekreacyjny w Żaboklikach 10.07.2011r.

10 lipca 2011 r. na placu przy świetlicy w Żaboklikach odbył się Festyn sportowo – rekreacyjny. Organizatorami tej imprezy była Rada Sołecka w Żaboklikach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z /s w Chodowie.

         W trakcie trwania imprezy było wiele gier, konkursów dla dzieci, dzięki przychodni Salus można było bezpłatnie zmierzyć ciśnienie, zbadać cukier lub komputerowo wzrok. Pomimo złej aury na dworze, imprezę rozweselił pokaz magii i tańca z wężami i papugą w wykonaniu Gina Alifa i jego uroczej Fatimy.

         Oprawę muzyczną zapewnił zespół ORION. Dla chętnych było ognisko i darmowe lody. Choć pogoda płatała figle uczestnikom festynu nie przeszkodziło to w dobrej zabawie i dyskoteka trwała do późnego wieczora.

powrót do aktualności