Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110629020602 DSC 0172

Festyn sportowo-rekreacyjny w Pruszynie

26 czerwca 2011r. w niedzielne popołudnie na placu przy boisku w Pruszynie odbył się Festyn sportowo-rekreacyjny. Organizatorami byli  Zespół Oświatowy w Pruszynie oraz Gminny Osrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie . W trakcie trwania festunu oprawę muzyczną zapewnił zespół KRYTERS. Podczas festynu wystapiły dzieci ze Studia Piosenki w Pruszynie, był wystawiany teatr przez najmłodszych i starszych uczniów ZO w Pruszynie, wystepy wokalno-instrumentale uczniów, kiermasz prac plastycznych, kiermasz ciast, stoisko z balonowymi sztuczkami, loteria fantowa, malowanie twarzy, gry konkursy dla dzieci i dorosłych o puchar  „Rodzina Festynu” . Był pokaz sprawnosci młodzików OSP w Pruszynie . Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz  sztuk magicznych w wykonaniu miejscowego prestidigitatora  absolwenta ZO w Pruszynie.  Dla chętnych było ognisko z kiełbaskami.

 

powrót do aktualności