Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110823054938 IMGP0481

Festyn sportowo-rekreacyjny w Nowym Opolu 21.08.2011r.

W niedzielne popołudnie 21 sierpnia  2011r  na placu przy remizo-świetlicy w Nowym Opolu odbył się festyn sportowo-rekreacyjny.

Oprawę muzyczną zapewniła agencja artystyczna DJ Wodzirej Michał & Piotrek  – oraz zespół FOSTER. W trakcie trwania festynu odbyło się wiele konkursów dla dzieci i rodzin z nagrodami , był plac zabaw dla najmłodszych , punkt gastronomiczny, przychodnia SALUS  zapewniła bezpłatne badania wzroku, ciśnienia oraz poziomu cukru. Podczas festynu w Nowym Opolu wystapił Gin Alif – człowiek guma – iluzjonista treser węży z pokazem w trakcie którego można było dotknąć i zrobić sobie zdjęcie z wężem.  Wystapił również  kabaret Łzy Sołtysa – działajacy przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sarnakach z autorskim programem- rozśmieszając – skeczowymi sytuacjami i dialogiem.   Impreza powstała przy współpracy Rady Sołeckiej w Nowym Opolu i Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.  Rada Sołecka zafundowała dla wszystkich dzieci pyszne lody a zespół FOSTER – bawił zgromadzonych mieszkanców muzyką podczas wieczornej dyskoteki.    

powrót do aktualności