Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110823045055 IMGP0280

Festyn sportowo-rekreacyjny w Nowych Iganiach 20.08.2011r.

W sobotę 20 sierpnia 2011r. na placu w Nowych Iganiach odbył się Festyn sportowo-rekreacyjny zorganizowany przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie , Stowarzyszenia „Nasze Iganie”, Rady Sołeckiej w Nowych Iganiach i Rady Sołeckiej w Starych Iganiach.  W trakcie festynu odbyło się  wiele konkursów rodzinnych dla dzieci i dorosłych. Dla uczestników festynu przychodnia CENTRUM zapewniła bezpłatne badania  lekarskie. Wystapił zespół muzyczno-kabaretowy Babeczki Podlaskie z Białegostoku z repertuarem cygańsko- latynowskim. Wystąpił Gin Alif – człowiek guma- treser węży, iluzjonista , który wprowadził zgromadzonych mieszkańców w świat magii i iluzji. Oprawę muzyczną zapewnił znany zespół muzyczny ORION, który poprowadził wieczorną dyskotekę.  

powrót do aktualności