Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110721014015 IMGP9234

Festyn sportowo-rekreacyjny w Białkach 17.07.2011r.

17 lipca 2011 r. na placu przy świetlicy w Białkach odbył się Festyn sportowo – rekreacyjny. Organizatorami tej imprezy była Rada Sołecka w Białkach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z /s w Chodowie.

         W trakcie trwania imprezy było wiele gier, konkursów dla dzieci oraz rodzin. Dla najmłodszych ustawiono zamek zjeżdżalnię i trampolinę. Dla dorosłych przygotowano ławeczki ze stolikami i bar gastronomiczny oraz kilka straganów z pamiątkami. Dzięki przychodni Salus można było bezpłatnie zmierzyć ciśnienie, zbadać cukier lub komputerowo wzrok. Dla zainteresowanych –  pokazy strażaków z OSP z Nowego Opola.

         W promieniach słońca imprezę rozweselił pokaz magii i tańca z wężami i papugą w wykonaniu Gina Alifa i jego uroczej Fatimy. W dalszej części artystycznej zaprezentował się zespół taneczny PULS  oraz Klub Seniora z Białk. Gwiazdą wieczoru był zespół OROIN, który porwał do tańca i zabawy wszystkich uczestników festynu. Dobry humor nie opuszczał nikogo i dyskoteka trwała do późnego wieczora.  

         Oprawę muzyczną zapewnił zespół FOSTER.

powrót do aktualności