Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20110629022638 DSC 0192

Festyn Rodzinny „Dzień Radości” w Wołyńcach

26 czerwca 2011r. na boisku wiejskim w Wołyńcach odbył się Festyn Rodzinny „Dzień Radości” .  Organizatorami tej imprezy była Rada Sołecka w Wołyńcach oraz Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie.  W trakcie trwania imprezy odbyło się wiele gier, konkursów dla dzieci, był pokaz symulatora zderzeniowego ustawionego przez WORD w Siedlcach, pokaz motocykli policyjnych, dla najmłodszych zamek zjeżdzalnia a dla dorosłych miejsca pod parasolami, pod którymi można było zakupić pieczone, grilowane potrawy.  Była możliwość przejażdzki bryczką po okolicy Wołyniec. Oprawę muzyczną zapewnił zespół VADERS a całą ipmrezę poprowadził znany artysta malarz, prezenter, menedżer, działacz społeczny  Mirosław Greluk. Dla chętnych było ognisko z pieczonymi kiełbaskami.  Dyskoteka wieczorna  trwała do późnego wieczora.

powrót do aktualności