20221222125738 1

Dzień z kabaretem w Chodowie – Piotr Pręgowski Pietrek z Rancza – 20.12.2022

Dzień z kabaretem

20 grudnia w Chodowie odbył się dzień z kabaretem – wystąpił Piotr Pręgowski Pietrek z Rancza.
Jeden z najbardziej znanych współcześnie mistrzów epizodu i drugiego planu, kojarzony przede wszystkim z występami w serialach „Ranczo” i „Zmiennicy”. W ciągu wielu lat swojej kariery związany był z teatrami Warszawskimi: Kwadrat, Rozmaitości, na Woli i Narodowym, gdzie na scenie Operetki wystąpił w musicalu „ Boso, ale w ostrogach” Grzesiuka. Ma również na swoim koncie dość spore doświadczenie jako aktor dubbingowy.
Podczas wydarzenia wystąpiły również grupy śpiewacze: Marysieńki, AleBabki, Białki, pan Janusz Cabaj, Chodów, Żabokliki.
Spotkanie zorganizowane przez KGW Chodowianki i Gminny OSrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

@Mazowsze.serce.Polski