Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120604052459 Bez tytulu 1

Dzień Dziecka w Wołyńcach

W niedzielne popołudnie, 3 czerwca 2012, na boisku sportowym w Wołyńcach odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Pogoda i frekwencja dopisała. Na świeżym powietrzu przeprowadzono wiele gier, zabaw i konkursów z nagrodami dla dzieci. Było również ognisko i kiełbaski od NZOZ SALUS i GOK. Dodatkowo, Zakład Opieki Zdrowotnej SALUS w Siedlcach świadczył uczestnikom darmowe badania profilaktyczne, w tym komputerowe badanie wzroku. 

Dziękujemy za aktywny wkład pracę i zaangażowanie przy organizacji radom sołeckim w: Wołyńcach, Wołyńcach Koloni i Rakowcu, a w szczególności p. radnemu Janowi Woźniakowi oraz p. sołtys Marii Woźniak.

powrót do aktualności