Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120623103258 DSC 0859

Dzień Dziecka w Ujrzanowie

17 czerwca przy świetlicy w Ujrzanowie odbyła się impreza pt. Dzień Dziecka. W trakcie imprezy przeprowadzono wiele konkursów, gier zabaw przy muzyce z nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyła się możliwość pomalowania twarzy w dowolny wzorek z czego bardzo chętnie korzystali najmłodsi. Było przeciąganie liny, rzut ringiem do celu, zawody sportowe- żonglerka piłką i konkurs wiedzy o Gminie Siedlce. Całość imprezy zakończyło ognisko z przepysznymi kiełbaskami, które ufundowała Rada Sołecka w Ujrzanowie. Impreza powstała przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury w Chodowie , Rady Sołeckiej na czele z Panią Sołtys Ewą Zielińską i  pomocy Radnego Gminy Siedlce Pana Ludwika Kamińskiego.

powrót do aktualności