20120621094842 IMGP7457

Dzień Dziecka w Stoku Lackim

10 czerwca 2012r., przy świetlicy w Stoku Lackim odbyła się impreza pt. Dzień Dziecka. W trakcie tjej rwania odbyło się wiele zabaw, gier i konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Największym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy oraz konkurencja sportowa – przeciąganie liny. Dla chętnych funkcjonował plac zabaw w postaci trampoliny, dmuchanych zjeżdżalni. Odbył się też pokaz grupy tańca nowoczesnego pod kierunkiem p. Hanny Rzążewskiej. Tradycyjnie były również lody i ognisko z kiełbaskami. Organizatorzy: Rada Sołecka oraz Gminny Ośrodek Kultury składają szczególne podziękowania p. radnemu Dariuszowi Stopie za pomoc przy organizacji imprezy oraz zaangażowanie w sprawy życia kulturalnego mieszkańców Stoku Lackiego i okolic.