Więcej...

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Ostrówek 6, 08-103 Siedlce
25 644 36 91
Deklaracja dostępności
20120125010915 DSC 0331

Dzień Babci i Dziadka w Ujrzanowie

22 stycznia 2012r. o godzinie 15.00 w świetlicy w Ujrzanowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, przygotowaną przy współpracy Rady Sołeckiej w Ujrzanowe i ogromnej pomocy Pani Sołtys Ewy Zielińskiej i Radnego Gminy Siedlce Pana Ludwika Kamińskiego i Gminnego Ośrodka Kultury. Na spotkanie przybył Proboszcz z parafii Świętego Ducha w Siedlcach Ks. Kanonik Janusz Wolski, który wspólnie z przybyłymi na spotkanie babciami i dziadkami odmówił modlitwę. Dla „seniorów” przygotowany był poczęstunek  oraz program artystyczny w wykonaniu wnucząt. Były konkursy z nagrodami dla babć i dziadków wraz z wnuczętami. Impreza była bardzo udana.  

powrót do aktualności